KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12575178
nr 1257 5178
Oljemålning, Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Sträckande gäss. Signerad, daterad -51. Olja på duk, 72x91
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:33:52
21/5 12:32:38
250 kr
27/5 09:28:18